Tom III - Naprzód w przeszłość!

Transerfing Tom III - Naprzód w przeszłość!
Rozdział I
Energia

Aby uprawiać Transerfing, potrzeba dobrego zdrowiai dosyć wysokiego poziomu energetyki. Otrzymasz proste i skuteczne zalecenia, jak podnieść swój życiowy tonus i doprowadzić poziom energii do właściwej wartości. W tym celu wcale nie trzeba wykańczać się treningami, dietami i innymi metodami przemagania siebie. Nie walcz o zdrowie i nie gromadź energii. Wpuść je w siebie.

Energetyka

Stres i relaksacja

Wampiry energetyczne

Powłoka ochronna

Zwiększenie energetyki

Energia zamiaru

Krok zamiaru

Wahadła chorób

Podsumowanie


Rozdział II
Frailing

Frailing – to niezwykle urzekająca technika stosunków międzyludzkich. Czy chcesz nauczyć się wywierania wpływu na ludzi, by odnosić sukcesy? To najmniej skuteczna i bardzo podejrzana metoda. Nie trzeba naciskać na otaczający świat w dążeniu do swoich celów. Przekonasz się, że świat sam wychodzi Ci na spotkanie i zmierza ku Tobie z otwartymi ramionami. Ludzie poczują do Ciebie niewytłumaczalną sympatię.

Zamiar w relacjach międzyludzkich

Nurt kontaktów

Nastrajanie się na frail

Energia kontaktów

Przebaczenie

Poszukiwanie pracy

Podsumowanie


Rozdział III
Koordynacja

Aby osiągać swoje cele, wcale nie musisz być silny i pewny siebie. Jest inna, znacznie skuteczniejsza alternatywa. Koordynacja – to prosty sposób myślenia i działania tak, by zawsze towarzyszyło Ci powodzenie. To tak samo jak z nauką jazdy na rowerze. Gdy tylko ci się to uda, Twoje życie przekształci się w przyjemność.

Labirynt niepewności

Koordynacja ważności

Bitwa z glinianym bożkiem

Zaniechanie bitwy

Uwolnienie

Koordynacja zamiaru

Jabłka spadają do nieba

Podsumowanie


Rozdział IV
Naprzód w przeszłość

Fantastyka i magia nieraz urzekają swoją mistyczną tajemniczością. Lecz to nic w porównaniu z tym wspaniałym uczuciem zdziwienia i zachwytu, jakiego doznasz, kiedy Twoje marzenia, które wydawały się nieosiągalne, zaczną się spełniać. Potrzeba jednak będzie trochę czasu, a przecież potwierdzenie wszystkiego, co przeczytałeś, wolał­byś otrzymać już teraz. I otrzymasz. Sam zacz­niesz dokonywać cudów i ujrzysz to na własne oczy. To wspaniałe, kiedy rzeczy niewiarygodne na Twoich oczach stają się realne. To już nie fantastyka, a rzeczywistość, przy czym o wiele bardziej zadziwiająca niż jakikolwiek mistycyzm.

Transakcja

Odcienie dekoracji

Serfowanie

Podsumowanie


Rozdział V
Listy z przeszłości

Fragmenty z książki „Transerfing rzeczywis­tości” przed wydrukowaniem były publikowane w postaci mailingu internetowego. Niniejszy rozdział powstał w efekcie korespondencji z pionierami przestrzeni wariantów. Przy okazji chcę wyrazić swoją wdzięczność Wam, drodzy Czytelnicy, za ciepłe listy, za pełne zachwytu opinie, za ten zapał, z którym przyjęliście idee Transerfingu. Dziękuję Wam!

Smugi cienia

Gra partnerów

Dobroczynność

Wiedza ezoteryczna

Jak odzyskać ukochanych

Zamiar