Opinie czytelników

„Chociaż to nieprawdopodobne, transerfing rzeczywiście działa! Zadziwiające! Pewnych rzeczy, które zaczęły się ze mną dziać, nie mogę nazwać inaczej niż cudami. Nigdy bym nie pomyślał, że coś takiego jest możliwe!”
 
„Masa wrażeń! Odczuwam jakiś dziecięcy zachwyt, zaczynam bowiem pojmować rzeczy, których istnienia wcześniej tylko się domyślałem”.
 
„Zobaczyłam wokół siebie szczęście i ono z każdym dniem się nasila! To dziwne, lecz przecież ono zawsze mnie otaczało, a ja go nie dostrzegałam”.
 
„Muszę Panu powiedzieć, że całe życie brakowało mi  takiej książki. Opisuje ona relacje mojej duszy i umysłu”.
 
„Najpierw pojawiło się poczucie zmiany rzeczywistości. Jakby mnie nie było - znalazłam się w potoku energii emitowanej przez... słowa? Sens? Nie potrafię tego wyjaśnić. Potem jakby jakieś uderzenie wypchnęło mnie na powierzchnię i przez pewien czas zupełnie nie kojarzyłam”.
 
„Wszystkie moje życiowe kwestie zaczęły się stopniowo rozwiązywać, wszystko się układa i porządkuje. Super!”
 
„Brak mi słów, by opisać stan, w którym się teraz znajduję. Tak mniej więcej to: cisza, spokój, szczęście...”
 
„To rzeczywiście działa. Cała reszta jest nieistotna”.
 
„Mam nieprzemijające poczucie, że mogę przenosić góry. Że wszystko jest możliwe. Niektórych odczuć nie rozumiem, cieszę się wszystkim jak dziecko. Brak słów, by opisać wszystko, co czuję”.
 
„Odczuwam jakąś nierealną przyjemność. Książka ta jest dla mnie jak wytyczne do działania. Nareszcie mogę pojąć, co się dzieje”.
 
„Przypuszczam, że w tym jest coś, od czego mój umysł cichutko piszczy z radości...”
 
„Jestem zachwycona! Nie pamiętam, co ostatnio mnie tak cieszyło! Transerfing wydostał mnie z bagna, którego brzegu ani końca nie widziałam!”
 
„Odlot, odlot i jeszcze raz odlot!”