Christina von DreienChristina. Na koniec wszystko będzie dobrze. Jak sami możemy stworzyć idealny świat Wydawnictwo Hartigrama

Kod produktu: 9788362185542

Żyjemy w dziwnych, szalonych „koronaczasach”, zdominowanych globalnymi kryzysami, lękiem i niepewnością, obostrzeniami i protestami, wrogim myśleniem i wzajemnymi oskarżeniami.

W tym zagmatwanym okresie zabiera głos Christina von Dreien, przedstawicielka nowej generacji prekursorów i pozytywnych inspiratorów. Jej imponująca perspektywa umożliwia nowe, obszerniejsze spojrzenie na obecną sytuację światową i na nadchodzące czasy. Wykraczając poza stereotypy nieszablonowych myślicieli i spirytystów, Christina dociera do ludzkich serc i porusza je swoim zarazem prostym, jak i genialnym przekazem.

Ta książka zaprasza nas do poszerzenia naszego horyzontu percepcji i przeniesienia odpowiedzialności za wydarzenia na świecie z poziomu politycznego na osobisty:

Co każdy z nas konkretnie może zrobić, aby nasz destrukcyjny i zepsuty system w końcu zmienił się na lepsze?

            ● Dostrzegać we wszystkim pozytywy i je wspomagać.
            ● Otworzyć się na nowe spostrzeżenia.
            ● Nie bać się – bez względu na to, co się stanie.
            ● Ufać, że na koniec wszystko będzie dobrze.
            ● Prosić duchowych pomocników o wsparcie.
            ● Kultywować zadowolenie, wdzięczność i przebaczenie.

Przesłanie Christiny daje nam siłę i ufność: sami możemy stworzyć – i stworzymy – to niebo na Ziemi, którego wszyscy pragniemy, i to właśnie teraz.

Mała książka dająca dużo otuchy.

Pobierz spis treści w formacie PDF:link


O autorce

Christina_August 2020_4_small_resChristina von Dreien (ur. 15 kwietnia 2001 r. w szwajcarskim St. Gallen jako Christina Meier) urodziła się ze znacznie rozszerzoną świadomością i licznymi zdolnościami paranormalnymi. Należy do nowej generacji młodych ludzi wskazujących na zupełnie nowy wymiar bycia człowiekiem. Ci prekursorzy i inspiratorzy przybyli, aby przekazać nam, jaką wewnętrzną wartość i wielkość mamy my, ludzie, oraz jak dużo pozytywnego potencjału w nas drzemie. Pokazują nam, jak poprzez potęgę naszej świadomości i bezwarunkowej miłości możemy przekształcić nasze indywidualne i kolektywne życie w uzdrawiający i konstruktywny sposób.

Na koniec wszystko będzie dobrze to druga książka Christiny po Świadomość tworzy pokój (2019), napisana wyłącznie na podstawie wystąpień publicznych Christiny – głównie wykładu w Salzburgu z dnia 29 sierpnia 2020 roku, uzupełnionego o wybrane fragmenty z innych wykładów oraz newsletterów Christiny. W języku polskim ukazały się już Christina, tom I: Bliźniaczki urodzone jako światło oraz Christina, tom 2: Wizja dobra autorstwa matki Christiny, Bernadette von Dreien.

Oficjalna strona internetowa Christiny:

christinavondreien.ch