Christina von DreienChristina, tom 3. Świadomość tworzy pokój Wydawnictwo

Kod produktu: 9788362185375

Christina von Dreien (rocznik 2001), pochodząca z Toggenburga w Szwajcarii, urodziła się ze znacznie rozszerzoną świadomością i licznymi paranormalnymi zdolnościami. Należy do nowej generacji młodych ludzi wskazujących na nowy wymiar bycia człowiekiem. Ci prekursorzy przybyli, aby powiedzieć nam, jaką wewnętrzną wartość i wielkość właściwie posiadamy my, ludzie, i jak wiele pozytywnego potencjału drzemie w każdym z nas.

Pokazują nam, jak dzięki sile naszej świadomości i bezwarunkowej miłości możemy na nowo ukształtować nasze indywidualne i zbiorowe życie w uzdrawiający i konstruktywny sposób.

Pierwsze dwa tomy serii książek Christina – napisane przez jej matkę Bernadette von Dreien –  opowiadały początek historii Christiny: niezwykłe okoliczności jej narodzin, dzieciństwo i dorastanie oraz początek jej działalności publicznej aż do wiosny 2018 roku.

Niniejszy trzeci tom składa się wyłącznie z własnych słów Christiny, zebranych z jej wykładów i wywiadów w 2018 i 2019 r. Christina opowiada o tym, kim my, ludzie, naprawdę jesteśmy, dlaczego warunki na Ziemi są dziś takie, jakie są, i jaki pozytywny kierunek może obrać globalny rozwój. W ten sposób daje nam ufność i nadzieję na przyszłość pełną wewnętrznego i zewnętrznego spokoju oraz utwierdza nas w przekonaniu, że mimo wszystkich ponurych prognoz, na koniec wszystko będzie dobrze.

Inne tematy tomu III to: indywidualne podnoszenie wibracji; oczyszczenie duszy; istota ciała i komunikacja komórkowa; nasz zespół duchowy; wielka gra zapomnienia; karma i siła twórcza; szkoła dla nauki opartej na sercu; zaufanie do własnego uczucia serca; ewolucja miłości; duchowy networking; dziecięca radość życia i figlarność.

Cytaty:

Chcę pokazać ludziom, jak konstruktywnie radzić sobie z nieświatłem za pomocą bezwarunkowej miłości. To jeden z najważniejszych powodów, dlaczego tutaj przybyłam. Chcę także dać ludziom nadzieję i pokazać im, jaką wewnętrzną wartość i wielkość w istocie mają. (…) Jest to dla nas, Ziemian nasz egzamin mistrzowski: nauczyć się, aby nasza miłość płynęła do wszystkich istot, bez względu na to, jak trudne są okoliczności.

Nie zawsze trzeba mieć powód, aby być szczęśliwym. Można też tak po prostu nim być.